Українці підтримали два опозиційні телеканали

Tv.112.ua

На сайті телеканалу «112 Україна» повідомляється, що петиція на президентському порталі в захист цього телеканалу і NewsOne зібрала 25 тисяч підписів українських громадян.

Подякувавши за підписи на свою підтримку, співробітники телеканалу «112 Україна» відзначили, що вони далекі від святкування, тому, що зроблено лише один крок для досягнення більш загальної мети, якою є захист свободи слова в Україні.

Рішення українських парламентаріїв, які рекомендували Раді Нацбезпеки та оборони залучити санкції проти двох телеканалів, є «небезпечним прецедентом», пояснили представники «112 Україна», і додали, що європейські політики разом з працівниками ЗМІ готові відвідати нашу країну для надання допомоги в боротьбі телеканалів за право правдиво інформувати свою аудиторію.

Також на сайті телеканалу висловили здивування показниками лічильника зібраних підписів, який демонструє цифру, яка не відповідає числу підписантів.

Нагадаємо, що обидва телевізійні канали звинувачувалися в необ’єктивності та заангажованості. На початку жовтня ВР схвалила постанову про рекомендації РНБО ввести санкції проти NewsOne і «112 Україна».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*