Яценюк: мій Кабмін врятував Україну в 2014 році

Atn.ua

Арсеній Яценюк, який очолює «Народний фронт», пояснив значення агітації на білбордах, представлених на українських вулицях його політсилою.

Інформаційна кампанія НФ, за його словами, покликана розповісти про все, що зробив вісімдесят один нардеп, котрий залишив партію після відходу з поста прем’єра свого лідера.

Політик зазначив, що один з поточних політичних меседжів НФ про зупинку дефолту чотири роки тому — це реальний факт, так як Кабмін Яценюка «відвернув» державу від катастрофи в економіці.

Лідер «Народного фронту» також нагадав, що в момент його вступу на посаду на рахунку держказначейства було трохи більше ста тисяч гривень, а при залишенні посади голови Кабміну той же рахунок вже вміщував дев’яносто мільярдів. Зовнішній борг, за словами Яценюка, на початку його прем’єрства становив 73 млрд доларів США, був зменшений їм на шість мільярдів, а «захмарний» бюджетний дефіцит був повернутий на нормальні показники в 2,5 відсотка протягом двох років.

Ще одним своїм досягненням Яценюк порахував становлення енергонезалежності України від РФ та участь в складанні позову проти «Газпрому». За словами екс-прем’єра, це було «його політичною волею».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*