Україна отримала множинні рекомендації для майбутніх виборів

News.pn

Об’єднана моніторингова група, яка складається з представників Європейського парламенту та NDI, розробила п’ятдесят одну рекомендацію для запланованих виборів в Україні.

У числі цих рекомендацій — рівний доступ всіх учасників Президентських перегонів до мас-медіа, поява в нашій країні офісу компанії Facebook, а також виділення коштів для суспільного мовлення.

Регіональний керівник Національного демократичного інституту Лора Джуетт заявила, що всі кандидати повинні вибудовувати власні програми на конструктивних засадах. Також Центрвиборчком зобов’язаний розробити «дорожню карту» за пропозиціями громадянського суспільства, а засоби масової інформації повинні маркувати будь-який контент, де є політична агітація.

Представник NDI наголосила на необхідності боротьби з корупцією в політиці та запобігання негативного впливу дезінформації.

Місія NDI та Європарламенту працювала з 12 листопада протягом п’яти днів, провівши множинні зустрічі з членами Кабміну, кандидатами на пост глави держави і представниками громадянського суспільства в Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*