Об’єднана опозиція підвищила свій виборчий рейтинг

Svaboda.org

Політичний альянс опозиціонерів, який тепер є єдиним блоком під назвою «Опозиційна платформа — За життя», підвищив їх шанси на досягнення перемоги. Таку думку висловив Петро Олещук, експерт-політолог.

Разом з тим він зазначив, що це об’єднання, збільшивши шанси опозиції на перемогу, не дуже впливатиме на політичний ландшафт нашої країни.

У опозиціонерів не було якихось суттєвих відмінностей в ідеології, тому їх об’єднання, на думку політолога, було логічним, хоча для цього комусь із них довелося переступити через особисті амбіції. Олещук очікує, що до об’єднаної опозиції приєднаються й інші фігури, які будуть розраховувати таким чином збільшити загальні шанси на переможний результат на президентських на парламентських виборах.

Оцінив політолог і шанси Юрія Бойка, який висувається в кандидати в якості єдиного кандидата від опозиції. Олещук відзначив, що досліджень по рейтингу Бойко серед виборців ще немає, однак підсумовування його раніших рейтингів з рейтингами Вадима Рабиновича показують високі шанси для першого пройти у другий тур Президентських перегонів. Якщо залучити на вибори основного конкурента як союзника, шанси на перемогу як мінімум не зменшуються, підкреслив політолог.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*