Отримати італійський паспорт стане складніше

www.daichepartiamo.com

Італія вирішила ускладнити правила отримання свого громадянства. Проходження всіх необхідних процедур для того, щоб отримати паспорт цієї країни, може зайняти сорок вісім місяців замість раніше встановлених двадцяти чотирьох.

Зміни можуть бути введені декретом про безпеку та міграцію, який прийняв італійський парламент. На даний момент декрет знаходиться на розгляді урядом. У ньому опрацьовується питання осіб, які отримують громадянство Італії шляхом натуралізації або шляхом вступу в шлюб з резидентом цієї держави.

При вступі в силу нових правил претенденти на отримання громадянства повинні будуть продемонструвати своє володіння італійською мовою та пізнання в культурі, історії та традиції своєї майбутньої батьківщини.

На поточний момент на території Італії перебуває приблизно 5 мільйонів 300 тисячі легальних мігрантів, і ця цифра є незмінною протягом останніх п’яти років.

З цього числа офіційно влаштувалися на роботу 2 мільйони 400 тисяч осіб. Найбільше легальних мігрантів приїжджає з Румунії, Албанії, Марокко, КНР і України. На Апеннінському півострові в статусі легальних мігрантів перебуває 237 тисяч наших співвітчизників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*