Резиденцію митрополита УПЦ МП пікетували в Кривому Розі

news.yandex.uz

Кілька десятків активістів під гаслами надання української Церкви автокефалії пікетували криворізьку резиденцію митрополита УПЦ МП Єфрема.

У повідомленні УПЦ Моспатріархату на її офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook стверджується, що деякі пікетувальники спробували зламати ворота будівлі, вигукуючи ганебні фрази на адресу Єфрема і звинувачуючи його в неприйнятті надання Україні статусу автокефалії.

Відомо, що в нападі на ворота резиденції взяв участь як мінімум один учасник акції. Інші в цей момент розвісили на паркані навколо будівлі резиденції архієрея Криворізької Єпархії гасла, що закликають до створення автокефальної української Церкви.

У заяві на Facebook представників УПЦ МП зазначається, що за тим, що відбувається вели спостереження співробітники Міністерства внутрішніх справ, однак вони не перешкоджали мітингувальникам.

У повідомленні стверджується, що один з учасників акції назвався «нерелігійним» членом організації «Правий сектор», який, тим не менш, підтримує надання Україні автокефалії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*