Польща: по закінченню будівництва «Північного потоку» Росія посилить агресію до України

Obzor.lt

Глава польського уряду Матеуш Моравєцький спрогнозував посилення агресії РФ по відношенню до України після завершення будівництва другого «Північного потоку».

Моравєцький згадав про позицію офіційного Берліна про «Північний потік-2» як бізнес-проект, проте на схід від ФРН, підкреслив польський прем’єр, ніхто в це не вірить.

Політик попередив, що після закінчення прокладання трубопроводу в Балтійському морі потреба в українській газотранспортній системі відпаде, і тоді для Кремля не залишиться перешкод для його наступу на Київ.

Обмовившись, що його цитата може викликати здивування, Моравєцький пригадав вислів радянського держдіяча Володимира Леніна про жадібність капіталістів, які продадуть мотузку для свого ж повішення.

Прем’єр-міністр Польщі вважає, що гроші, отримані Росією від європейців за «блакитне паливо», будуть вкладені в російську армію, після чого Європа проситиме захисту у Сполучених Штатів.

Будівництво магістрального газопроводу через Балтійське море ведеться силами російського енергетичного гіганта «Газпром». Введення в експлуатацію заплановано на перший день 2020 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*