Клімкін: Facebook має почати працювати прямо з української столиці

newsofgambling.com

Голова українського зовнішньополітичного відомства Клімкін у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» написав, що повністю згоден з тими рекомендаціями, які дає Національний демократичний інститут, а також Європейський парламент Києву, у зв’язку з виборами, які пройдуть в Україні вже в наступному році. Дипломат зазначив, що провів досить цікаву дискусію з представниками ЕП та НДІ, яка була присвячена можливим масштабним інформатакам, а також спробам дезінформувати українських громадян напередодні виборів.

Голова українського МЗС зазначив, що така компанія як «Фейсбук» давно повинна була почати працювати прямо з української столиці, втім, як й низка інших ІТ-компаній.

Необхідно відзначити, що раніше представники НДІ та Європейського парламенту запропонували Києву та жителям країни понад п’ятдесят рекомендацій щодо удосконалення виборчого процесу наступного року. Основними положеннями в цих рекомендаціях стали рівний доступ всіх претендентів до преси, а також відкриття офісу компанії «Фейсбук» у столиці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*