Іншої альтернативи, крім плану Брексита, немає

Billdutton.me

Інформвидання «The Sun» інформує, що голова британського уряду Мей заявила, що чинна влада не має альтернативного рішення щодо плану прем’єра щодо виходу країни зі складу Євросоюзу. Таким чином, якщо законодавці не приймуть цю угоду, то питання про Брексіт повернеться на вихідну позицію. Вона зазначила, що іншого підходу зараз не існує, при цьому, встановлені нею курс зараз для Британії єдиний, при цьому, він правильний, тому буде працювати.

Мей також розповіла, що на шляху до угоди з Євросоюзом, їй необхідно було прийняти певні рішення, а зробити прем’єру це було не так просто. Водночас, не всі міністри вирішили, що зможуть підписати даний план. Однак Мей поважає їх рішення та вибір та все одно вірить, що розроблений нею план є вірним та не потребує альтернатив.

Крім цього, вона впевнена, що підписана угода між Британією та ЄС дасть змогу державі забезпечити контроль своїх фінансів, у зв’язку з тим, що країні не потрібно буде здійснювати кожен рік виплати в Євросоюз. Водночас, Мей зазначила, що вихід з ЄС дозволить забезпечити не тільки контроль країни над грошима, а й дозволить ліквідувати юрисдикцію Євросуду в Британії.

Таким чином, держава зможе забезпечити контроль над законами. Також Мей підкреслила, що Великобританія – це прибережна держава, а вихід з ЄС дасть можливість не слідувати загальній політиці риболовлі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*