В ході акції в центрі Києва постраждав канадський журналіст і журналіст NewsOne

News.pn

Організатори мітингу у столиці на підтримку трансгендерів у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформують, що в ході демонстрації виникла сутичка, в результаті якої постраждав кореспондент із Канади Майкл Колборн, йому влучили в обличчя та зламали окуляри. Організатори підкреслили, що сам марш вони провести так й не змогли, оскільки його зірвали, проте організувати мітинг, тривалістю у двадцять хвилин, все ж вдалося. Крім цього, в ході мітингу також постраждав ще й кореспондент NewsOne Богдан Амінов. Зазначається, що він вів репортаж із місця подій, коли до нього підійшов один із активістів Ростислав Федорко та плюнув йому в обличчя, після чого, напав ще на одну кореспондентку.

Водночас, організатори маршу інформують, що сам захід неодноразово переносився з місця на місце. Коли все ж вдалося прийняти остаточне рішення про місце проведення маршу, співробітники правоохоронних структур поблизу однієї із станцій метрополітену «Університет» почали за допомогою сили направляти усіх людей, які взяли участь в акції, до входу на станцію метро. Правоохоронці вели розмову дуже грубо та наказали учасникам мітингу закінчувати захід. Крім цього, вони спробували забрати у мітингувальників барабани, аргументуючи свій вчинок тим, що вони знаходяться не в цирку.

Необхідно підкреслити, що на тлі цих подій активісти заявили, що наразі в країні спостерігається зростання агресії та насилля зі сторони членів праворадикальних рухів, а співробітники правоохоронних структур піддаються тиску радикалів та не здатні забезпечити безпеку та реалізацію основних прав та свобод людей.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*