Газ як політичний інструмент на Україні

donpress.com

Інформагентство «Укрінформ» інформує, що в тексті резолюції Парламентської асамблеї Північноатлантичного Альянсу йдеться про те, що на даний момент блок серйозно стурбований питаннями енергетичної безпеки, а також проблемою диверсифікації джерел постачання енергії.

У документі підкреслюють, що занепокоєння про енергетичну безпеку пов’язане насамперед з тим, що члени Альянсу стають вразливими у зв’язку з надмірним покладанням очікування тільки на одного постачальника енергії на європейському континенті.

В Асамблеї нагадали про те, що в свій час Російська Федерація використала газ як політичний інструмент на українській території, якщо ж Росія повернеться до цього механізму, то надалі Європа може зіткнутися з низкою серйозних проблем при поставках газу.

Таким чином, європейські країни стурбовані тим, які наслідки можуть бути через надмірне покладання очікувань на російський газ. Це занепокоєння посилюється на тлі втручання РФ у виборний процес інших держав, а також на тлі тих механізмів, які Росія використовує при окупації Кримського півострова та при підтримці сепаратистських рухів на Донбасі. У зв’язку із зазначеними обставинами, у Парламентській асамблеї наголошують на гострій необхідності будівництва газопроводу до Євросоюзу з Азербайджану.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*