«Укрпошта» може закрити тисячі відділень по всій країні

Crisis.in.ua

Як з’ясували репортери, кілька тижнів тому представники державного підприємства заявили, що у зв’язку зі збитковістю закриють відділення в українських селах, якщо держава не підвищить тариф. В такому випадку сім тисяч відділень припинять доставляння пенсійної допомоги та приймання грошових платежів.

В «Укрпошті» підтвердили, що отримують щодоби десятки скарг від своїх абонентів, і висловили розуміння масовим невдоволенням через такого різкого кроку. Однак, підкреслюють представники держкомпанії, видача пенсійних виплат в українських селах «з’їдає» доходи «Укрпошти».

Через виплати пенсій підприємство зазнає мільярдний збиток, який необхідно чимось перекривати, пояснюють листоноші. Відзначається, що «Укрпошта» навіть бере борг під відсотки, але проблеми це не вирішує.

Розвіз пенсій за українськими регіонами буде здійснюватися тільки в тому випадку, якщо влада підніме тариф на доставляння.

У свою чергу Пенсійний фонд виступив проти цього нововведення, і навіть направив до «Укрпошту» аудиторських службовців для перевірки обґрунтованості тарифів. Питання роботи відділень в «глибинці» і доставлення туди пенсій в наступному році не вирішене досі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*