Кабмін України змінює систему єдиного соціального внеску

Dostyp.com.ua

В уряді схвалили законопроект, згідно з яким, жителі країни, які отримують високі зарплатні повинні будуть платити єдиний соціальний внесок від усієї суми. Також зміниться й зарплатня директорів підприємств. Зазначається, що вони повинні отримувати не менше семи тисяч чотирьохсот гривень, зазначимо, що зараз зарплатня більшості директорів не перевищує чотирьох тисяч гривень.

Таким чином, у Мінсоцполітики вважають, що насправді керівники отримують значно більше грошей, однак неофіційно, а це означає, що бізнес просто краде ці кошти із державного бюджету. Після того, як зарплатні керівників підприємств зростуть, єдиний соцвнесок також виросте, ухилитися від сплати внеску керівники вже не зможуть.

Одним із найважливіших нововведенням є й той факт, що підприємство повинно буде платити більший податок за пільговиків. Таким чином, якщо підприємство характеризується особливо шкідливими умовами, то внесок збільшиться на п’ятнадцять відсотків, якщо ж підприємство просто шкідливе – на сім. Крім цього, зміниться й система розрахунку внеску. Наразі соцвнесок платять із зарплатні, розміром не вище п’ятнадцяти мінімалок (55,8 тисячі гривень).

Так, сума внеску однакова для людей, чия зарплатня складає 55,8 тисячі гривень та для людей із доходом у мільйон гривень. У міністерстві соціальної політики вирішили, що таке система порушує принципи справедливості. Необхідно зазначити, що за несплату внеску передбачені аналогічні каральні засоби, як й за несплату аліментів. Таким чином, якщо людина не платить ЄСВ, то її можуть позбавити права покидати державу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*