У столиці поліція затримала активістів, що підтримують Савченко

ua.utro.news

У столиці вісімнадцятого листопада співробітники правоохоронних органів заарештували Валерія Мосійко та активіста Юрія Хугіна. Про даний інцидент стало відомо від сестри Надії Савченко Віри. Вона інформує, що люди, які підтримують Надію, кожного тижня збираються на Майдані. Ця неділя не стала винятком, люди вийшли, провели деякий час на площі та вже хотіли розходитися, як потім, Віра Савченко дізналася про те, що правоохоронці намагаються затримати Валерія Мосійка.

Разом з тим, вона зазначила, що кількість співробітників правоохоронних структур була значною, а активістів було всього шестеро, серед яких, тільки два чоловіка. Савченко наголосила, що співробітники поліції так й не змогли дати пояснення, на якій підставі затримують активіста.

Крім цього, правоохоронці заарештували ще одного з активістів – Юрія Хугіна, який надавав усіляку підтримку іншим активістам. Відмітимо, що в ході зіткнення, співробітники правоохоронних органів ударили Валерія Мосійка, внаслідок чого розбили тому ніс, проте він не став робити провокаційних дій та не відповів на цей удар. Також відомо, що Мосійка відвезли до Шевченківського МВС.

Пізніше стало відомо, що Валерій Мосійко покинув поліційний відділок. Представник поліції розповів, що правоохоронці затримали його, провили допит, оскільки він є учасником сутички, після чого, його відпустили.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*