Гройсман: боротьба з корупцією має бути реальною, а не показухою

Agropolit.com

Прес-центр Кабінету міністрів інформує, що голова українського уряду у своєму інтерв’ю на телевізійному каналі «ВІТА» виступив із заявою, в якій інформує, що саме вибіркове правосуддя, а також показові дії в процесі подолання корупції є тими факторами, які й підривають довіру громадян до антикорупційних структур.

Прем’єр підкреслив, що зараз у Кабміні намагаються всіляко знизити рівень корупції в країні за допомогою створення нового прозорого механізму повернення ПДВ, впровадження тих механізмів, які спрямовані на децентралізацію, а також за допомогою масового використання системи «Прозорро».

Гройсман підкреслив, що на даний момент в державі намагаються ліквідувати корупційні схеми на митницях, а також впровадити реформу держслужби. Проте насамперед в країні потрібно уділити увагу створенню Вищого антикорупційного суду, який би приймав реальні рішення та вироки. На думку прем’єра, суд повинен обов’язково функціонувати, проте сам Гройсман проти того, щоб в країні існувало вибіркове правосуддя.

Він вважає неправильною систему, коли за злочини не несуть відповідальність, де спочатку визначається жертва, а вже потім придумується злочин. Саме ці показові дії знищують довіру населення до антикорупційних структур взагалі. Саме тому важливо, щоб такі структури почали активно функціонувати та відновили довіру населення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*