Міноборони Британії готове до зриву угоди про Брексіт

Odysseycapital-group.com

Закордонне інформвидання «Sunday Times» інформує, що в британському оборонному відомстві готують план дій на той випадок, якщо зірветься чинна угода про вихід країни із Європейського Союзу. Видання зазначає, що підготовка операції стартувала ще тиждень тому. Дану операцію поклали на тих офіцерів, чиє завдання зазвичай полягає у виведенні військовослужбовців на вулиці в разі виникнення терористичних атак.

Необхідно зазначити, що, відповідно до даних планів, передбачається посилення чинної поліції представниками воєнізованих структур. Такі дії необхідні для того, щоб не допустити порушення порядку в державі. Водночас, передбачається завести до медичних закладів достатню кількість медикаментів на той випадок, якщо ситуація перейде в негативне русло.

Крім цього, повідомляється, що британське Міністерство оборони в перший день зможе виділити одну тисячу двісті військових для того, щоб ті надавали допомогу правоохоронцям. Однак з часом, число військових збільшать до десяти тисяч осіб. Також підкреслимо, що військовослужбовців планують направити в британський регіон Кент, звідки вони спокійно можуть потрапити до Євросоюзу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*