Гройсман розповів про зростання економіки та боргові зобов’язання

Veye.com.au

Незважаючи на темпи зростання української економіки, підтримка ззовні необхідна для виплати раніше взятих боргових зобов’язань. З такою оцінкою поточної ситуації виступив в телеефірі голова уряду Володимир Гройсман.

За його словами, економічне зростання спостерігається одинадцять кварталів поспіль. Незважаючи на це, Україна ще не може обійтися без зовнішньої підтримки для того, щоб «перекредитуватися», й таким чином пройти період піку виплат за раніше набраними боргами, які були зроблені в 2008-2013 роках.

При огляді нинішніх потреб держави, стверджує Гройсман, можна говорити про збалансування, проте борги вимагають підтримки зовнішньої. Піковими роками виплат за борговими зобов’язаннями прем’єр назвав період з 2019 по 2021 роки.

Голова Кабміну зазначив, що в даний момент гроші беруться для виконання конкретних зобов’язань, а також для повернення довіри кредиторів. Неприпустимим Гройсман вважає відмову від обіцянки провести реформи, що може привести до ситуації дефолту, знецінення доходів населення і новому тривалого кризи. Гройсман нагадав про важку ситуацію дев’яностих років минулого століття і підкреслив, що повторення цього допускати не можна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*