Більше ніж 30 діб триває страйк шахтарів на шахті імені Г. Г. Капустіна

Ru.slovoidilo.ua

У Луганській області більш як 30 діб страйкують шахтарі. Гірники вимагають погасити заборгованість по зарплаті. Відомо, що зарплату вони не отримують більш як п’ять місяців.

У спробі змусити керівництво виплатити зарплату шахтарі відмовляються підніматися на поверхню, вони вимагають від керівництва «Лисичанськвугілля» виплатити їм зарплати, які не платять вже багато місяців.

Сума заборгованості держпідприємства перед гірниками перевищила 126 800 000 гривень (або ж 4 500 000$). Багато шахтарів не можуть прогодувати себе і свої сім’ї, які живуть на напівголодному існуванні. Всі ми знаємо, що шахтарі щодня ризикують життям, добуваючи такий необхідний напередодні зими вугілля для країни. “Саме таким чином держава показує своє справжнє ставлення до шахтарів” – впевнені гірники.

Також відомо, що багатьом шахт державної форми власності України неодноразово і з “завидною” регулярністю відключали електроенергію за наявності величезних боргів за електроенергію. Сьогодні фактично повністю зупинено видобуток вугілля на сході України, але ж опалювальний сезон вже почався.

Але, мабуть, нинішній владі України вигідніше підтримувати шахтарів Пенсильванії, ніж своїх, що працюють в нелюдських умовах, гірників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*