Знерухомленість Януковича завадила судовому процесу над ним

February 28, 2014. - Russia, Rostov-on-Don. - Press conference with President of Ukraine Viktor Yanukovich. In picture: President of Ukraine Viktor Yanukovich.

В Оболонському райсуді Києва прийнято рішення про перенесення виступу колишнього Президента країни Віктора Януковича, який повинен був сказати останнє слово в ході судового процесу про його державну зраду.

Перенесення засідання було призначено у зв’язку з інформацією, наданою адвокатами екс-президента.

Олександр Горошинський, судовий захисник Януковича, заявив, що термін лікування Януковича займає від двох до трьох тижнів. За повідомленням адвоката, на його підзахисного накладено лонгет, який фіксує хребет та ногу.

Судовий голова Владислав Дев’ятко зазначив, що Основний Закон України проголошує людське життя та здоров’я найвищими цінностями, а правосуддя повинно здійснюватися не тільки заради себе самого, але і в ім’я справедливості. При цьому Дев’ятко підкреслив, що обвинувачений може вимовити останнє слово й у своєму нинішньому положенні, наприклад, сидячи або лежачи.

Обвинувач Руслан Кравченко, ознайомившись з інформацією з медичної довідки по Януковичу, засумнівався в тяжкості травми втіклого Президента. За його твердженням, травма не є настільки важкою, щоб заважати виступу з останнім словом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*