Масажист Порошенко отримав ліцензії на газовидобуток

vedmarket.info

Екс-прем’єр і кандидат на пост голови держави Юлія Тимошенко заявила, що має намір звернутися до детективів Національного антикорупційного бюро України.

За словами Тимошенко, вона має у своєму розпорядженні матеріали журналістського розслідування, яке свідчить про корупційні дії українського Президента. У розслідуванні стверджується, що голова держави переписав ліцензії на газовидобуток на користь свого масажиста. Останній став володіти дозволом на видобуток газу через підприємство «Аркона Газ-Енергія» без проведення будь-яких аукціонів та інших процедур, підкреслила політик.

Свій виступ Тимошенко попросила вважати заявою про скоєння злочину, яке вона відправляє детективам НАБУ, заодно маючи намір перевірити, за її словами, існує дане відомство чи ні.

В ході того ж виступу кандидат в Президенти торкнулася теми зростання газових цін. Тимошенко підкреслила, що, маючи у своєму розпорядженні природні родовища газу на території України, оточення Порошенко встановлює захмарні ціни на «блакитне паливо».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*