Недоторканність народного депутата буде знята після подання ГПУ

Dnepr.info

Парламентський спікер Андрій Парубій в ході свого виступу перед погоджувальною радою ВР заявив, що подання Генпрокурора про зняття недоторканності з нардепа Станіслава Березкіна буде розглянуто негайно.

Парубій нагадав колегам, що дане подання вже надійшло в розпорядження парламенту, але зазначив, що рішення Верховної Ради щодо зняття недоторканності буде прийнято тільки після прийняття узгодження регламентним комітетом. Вже після рішення комітету в розпорядженні нардепів буде п’ятиденний термін на розгляд даного питання в ході пленарного парламентського засідання.

Нагадаємо, що НАБУ спільно з співробітниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели затримання групи осіб, яким було повідомлено про підозру у заволодінні ними двадцяти мільйонів доларів США, що належать «Ощадбанку». Серед затриманих десяти чоловік був і син парламентарія Станіслава Березкіна.

Березкін прокоментував затримання сина, заявивши, що ні він особисто, ні його рідні не порушували законодавство України та не скоювали злочинів, тому мають намір захищатися в суді та в стінах парламенту, в разі, якщо глава ГПУ представить нардепа до зняття недоторканності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*