Експерт розповів про замовний характер «справи Продана»

daily.com.ua

Біглий високопосадовець Мирослав Продан, який раніше очолював ДФС України, був невигідний керівникам Служби безпеки та Генпрокуратури через спроби перешкодити їхньому тіньовому бізнесу. Про це заявив експерт з питань нацбезпеки Тарас Жовтенко.

Як роз’яснив експерт, детективи Національного антикорупційного бюро України не вели слідство по справі Продана, хоча саме їхня участь в розслідуванні передбачена законодавством. Це вказує на фабрикацію звинувачень, впевнений Жовтенко.

Він додав, що правоохоронна система в даний момент розділена на два умовних табори, що зробило її заручником протистояння кланів та корупційних схем. Експерт нагадав, що минулого тижня був загострений конфлікт між головою ГПУ Луценко, керівником САП Холодницьким та першим заступником глави СБУ Демчиною з одного боку, та Проданом разом з керівником НАБУ Ситником з іншого.

Нині тільки у голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відсутня справа по незаконному збагаченню, в той час як інші учасники протистояння цими звинуваченнями обмінялися. Керівники відомств готують нові удари в вигляді антикорупційних справ по своїм суперникам, повідомив експерт, додавши, що Ситника від долі екс-голови ДФС рятують тільки більш могутні покровителі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*