У ВРУ з’явився кабінет милосердя

fbnews.com.ua

Керівник виборчого комітету ВРУ Олексій Кошель у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що в будівлі парламенту з’явився «кабінет милосердя». Він зазначив, що раніше в цьому кабінеті була українська православна церква Московського патріархату.

Водночас, відповідно до вивіски над кабінетом, відомо, що це приміщення служить також кабінетом для функціонера від «Опоблоку» Мірошниченка. На даний момент, всі необхідні церковні атрибути залишилися на місці, а богослужіння проходять в штатному режимі.

Відзначимо, що раніше в цьому кабінеті розташовувався Свято-Володимирський храм, де проходили богослужіння УПЦ МП. Голова Комітету також підкреслює, що дане приміщення було перебудовано під церкву незаконно ще десять років тому. Однак наприкінці минулого року у ВРУ зазначили, що рішення про виділення даного кабінету прийняті не були.

Таким чином, можна припустити, що за всі ці роки державі було завдано істотної матеріальної шкоди у зв’язку з неоплаченою орендою, комуналкою та низкою інших платежів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*