Платіжна система TYME звернулася до суду з позовом на НБУ

It.blastingnews.com

Інтернаціональна платіжна система «TYME» направила в суд позов на український Нацбанк. Зазначається, що причиною позову стало рішення, яке Нацбанк прийняв ще на початку літа поточного року. Таким чином, Нацбанк відкликав реєстрацію даної системи. У судовому зверненні представники «TYME» наполягають на визнанні такого рішення протизаконним, а також на поновленні раніше відкликаних ліцензій

Крім цього, компанія вимагає реєстрації системи, а також всіх її учасників. Разом з тим, наголошується, що в Нацбанку прийняли відповідне рішення, ґрунтуючись на відомостях, які були передані Нацбанку від українських спецслужб, де надається інформація про недотримання умов регулятора зазначеною компанією. Недотримання встановлених регулятором умов, створює загрозу для нацбезпеки держави.

Необхідно також підкреслити, що представники платіжної системи з допомогою юристів кілька разів робили запит на надання зазначеної документації для того, щоб ознайомитися, однак ні Нацбанк, ні Служба безпеки відповідних документів не передали. Сама ж компанія стверджує, що Служба безпеки та Нацбанк прямо порушують правові норми.

Зазначимо, що зазначена компанія була єдиною в нашій державі небанківською платіжною системою. До того, як її закрили, вона утримувала лідерські позиції на українському ринку. Вже з початком поточного року компанії було присвоєно статус соціально важливої платіжної системи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*