Луценко: є двадцять парламентаріїв, з яких можуть зняти недоторканність

Inform-ua.info

Після засідання одного з регламентних комітетів, голова ГПУ Луценко відповів на запитання, про те чи планує він готувати подання на народних депутатів. Генеральний прокурор підкреслив, що на даний момент висока ймовірність того, що в короткі часові терміни можуть почати готуватись подання на членів парламенту.

В першу чергу мова йде про тих функціонерів, які всупереч закону отримують фінансові компенсації на житло у столиці. Проте він підкреслив, що розповість про ці подання лише після того, як вони будуть підписані ним. А підпише він ці поданні лише після того, як ознайомиться з результатами експертизи, яку проведе юридичний департамент.

Та все ж Генпрокурор розповів, що наразі в Генеральній та спеціалізованій антикорупційній прокуратурах є деякі матеріали, навколо яких склалася непроста ситуація. Він повідомив, що мова йде про двадцятьох парламентарів, які мають житло в столиці та отримують водночас компенсації.

Луценко також розповів, що він й сам був депутатам, тому знає, що нардепи не є найбіднішими громадянами в країні. Крім цього, ті, хто отримують всупереч закону компенсації, належать майже до усіх фракцій, тому прокурору важко передбачити, як буде збиратися кворум комітету.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*