Український посол: в США на Україну почала нападати Росія

Newsukraine.net

Глава дипмісії України в Сполучених Штатах Валерій Чалий розповів про почастішання випадків пранкерської агресії.

За словами посла, кількість нападок пранкерів на Україну в Сполучених Штатах збільшилася, а місцеперебуванням зловмисників, на думку Чалого, є Москва.

Чалий зазначив, що раніше пранкерські нападки були окремими випадками, навівши у приклад спробу невідомих отримати інформацію від голови американського Міненерго Ріка Перрі, конгресменів та дипломатів цієї країни. Однак тепер дипломат побачив системність роботи, спрямованої проти посольства України в США.

Посол України підкреслив, що масштабність пранкерської діяльності свідчить про організацію роботи на рівні служб, а джерелом атак назвав Москву. Зловмисники, за його словами, найчастіше висловлювалися російською мовою.

За останній час, як розповів дипломат, були здійснені пранкерські дзвінки нібито від українських високопоставлених осіб декільком губернаторам та мерам в США.

Раніше стало відомо, що Едвард Томас Хейз, почесний український консул в Новому Орлеані, отримав повідомлення луїзіанського губернатора про звернення до нього посольства України. Фейковий дипломатичний лист повідомляв про відвідування штату Президентом Порошенко. Чейз, за його словами, передзвонив в посольство України, таким образів з’ясувавши, що губернатор Луїзіани став жертвою розіграшу невідомих.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*