Росія присвоїла собі досягнення радянського кіно

movie-covers.com

В ході форуму «За українську мову», який проходив у Львові, сценаристка, поетеса та громадський діяч Тетяна Малахова звинуватила Російську Федерацію в присвоєнні досягнень радянського кінематографічного мистецтва.

Приводом для висунення звинувачень Малахової став її підрахунок українців, які брали участь в кінематографічній індустрії радянських часів. Ці українці, які приїхали з УРСР в РРФСР, і створювали, на її думку, радянське кіно. Однак це досягнення, зазначила поетеса, було присвоєно Росією.

Як розповіла Малахова, в середині вісімдесятих років минулого століття в рамках навчання в Донецькому університеті вона здійснила поїздку в Ростовську область. Її метою було збирання інформацію про російський фольклор, проте поетеса не знайшла там російської мови — за її словами, всі селяни спілкувалися українською. Раніше таке ж становище справ вона знайшла в селах Амвросіївського району Донбасу.

Тетяна Малахова народилася в Харківській області, переїхавши в ранньому дитинстві на Донеччину в місто Горлівка. Ще школяркою вона стала переможницею всеукраїнського семінару обдарованих дітей, представляючи Донецьку область. Пізніше Малахова працювала на ТБ, написала дві книжки дитячих віршів та співпрацювала з тележурналом «Фітіль».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*