Канада відкликає олімпійську заявку

On-desktop.com

Нахід Ненші, який займає крісло мера канадського Калгарі, повідомив про офіційне зняття заявки свого міста на проведення Олімпіади-2026.

Причиною відкликання заявки з розгляду Міжнародним олімпійським комітетом став референдум, на якому понад п’ятдесят відсотків городян висловилися проти організації зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2026 року в третьому по чисельності канадському містечку.

Коментуючи звістку про відкликання олімпійської заявки, мер Ненші не приховував свого розчарування результатами місцевого референдуму після ретельної підготовки міста до її подачі -— в Калгарі два роки готувалися до позитивного результату від МОК. Однак разом з тим мер підкреслив, що готовий прийняти результати міського волевиявлення.

Нагадаємо, що прийняття заявок від міст світу на ОІ-2026 закінчився у вересні минулого року. На проведення зимової Олімпіади, крім Калгарі, претендують італійський Мілан та шведська столиця Стокгольм. Місто-переможець буде оголошено в червні майбутнього року на сесії МОК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*