Чиновники “не в курсі”, що робиться в Києві

112.ua

Через три роки після початку будівництва 8-ми поверхової будівлі в історичній частині столиці, на Андріївському узвозі 14-16, головний архітектор Києва Олександр Свистунов заявив, що “не в курсі”, що там зводять, і якою в результаті буде будівля.

Глава департаменту, нібито, готовий екстрено зібрати містобудівну раду тільки після того, як забудовник погодиться представити всі необхідні документи для розгляду. А поки документів ніхто не бачив, відповідно, в департаменті не розуміють ні висоту будівлі, ні архітектурного рішення, яке передбачається забудовником. Адже Андріївський узвіз – це вулиця-музей Києва, і сучасна дизайнерська будівля в історичному центрі міста, м’яко кажучи, не впишеться в загальну картину.

Однак окружний адміністративний суд Києва вніс свою лепту в яблуко розбрату, коли скасував рішення департаменту міського будівництва, який раніше зупинив зведення там висотки.

Більш того, суд не тільки розморозив будівництво готелю, але і заборонив, кому б то не було заважати роботі будівельного крана і наближатися до будівельного паркану.

Причиною такого формулювання стали численні акції протесту поряд з будівельним майданчиком, які раніше проводили місцеві активісти. Неодноразово мирна акція переростала у «війну» між активістами та охороною об’єкта, але, як бачимо, в цьому випадку народ нічого не вирішує. Суд поставив крапку в цій справі – будівництво триває.

Крім гучного скандалу є ще ряд «побічних ефектів» від будівництва – вулиця, в буквальному сенсі, тріщить по швах. У тому ж музеї Булгакова, який розташовується поруч з будівельним майданчиком, з’явилися величезні тріщини в стіні. Приватна садиба №16, що межує з будівництвом, теж руйнується, тому що у дворі утворилися провали близько 5-ти метрів глибиною. Однак, це вже не цікаво ні чиновникам, ні суду, тому що мова йде про великі гроші.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*