США: Росія на чолі Інтерполу, як лисиця в курнику

W-dog.net

У Сенаті США група американських законодавців закликала Президентську Адміністрацію та членів Генасамблеї Інтерполу перешкодити призначенню на посаду голови цієї організації високопоставленого поліціянта чиновника з РФ Олександра Прокопчука.

Законодавці попередили, що обрання Прокопчука в майбутніх виборах Інтерполу нового керівника призведе до продовження Росією використання «червоних повідомлень» (про арешт, які направляються всім державам-учасницям організації). Також сенатори стривожені доступом Прокопчука до конфіденційної інформації у разі його обрання на керівну посаду в Інтерполі.

Призначення Прокопчука на цю посаду сенатори у своїй заяві порівняли з лисицею, поставлену керувати курником. Під зверненням підписалися представники обох політичних таборів США — республіканці та демократи. На їхню думку, Кремль зловживає інструментами Інтерполу для зведення рахунків з опозиціонерами та журналістами.

Адміністрація Трампа покликана сенаторами пустити в дію свій вплив для перешкоджання призначенню Прокопчука на посаду голови Міжнародної організації кримінальної поліції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*