Ляшко: депутат моєї фракції має скласти мандат, бо вона хвора на голову

Fakty.com.ua

Інформагентство «NewsOne» інформує, що парламентарій та голова української Радикальної партії Олег Ляшко в кулуарах ВРУ виступив з вимогою, щоб депутат з його фракції Корчинська склала свої повноваження та обстежилася в психіатрії. Таким чином, цією заявою лідер радикалів прокоментував напад на одного з кореспондентів Богдана Амінова.

Ляшко підкреслив, що чисто формально Корчинська є фракційним депутатом, однак вже на протязі двох років вона не має ніякого відношення до фракції, оскільки, як висловився радикал, хвора на голову. Саме в цьому Ляшко побачив причину її нападів на кореспондентів, оскільки адекватні люди не можуть дозволити собі подібні дії. У зв’язку з цим, голова Радикальної партії наполягає на тому, щоб нардеп склала свій мандат та пройшла обстеження в психіатрії.

Нагадаємо, що раніше ми писали, що в Києві в ході проведення акції в підтримку трансгендерів на кореспондента «NewsOne» Богдана Амінова було скоєно напад на Амінова яке відбулося відразу після того, як він підійшов до парламентаря ВРУ Корчинської, яка попросила кореспондента піти і не провокувати хлопців.

Відразу після цього, до Амінова підійшов невідомий і плюнув йому в обличчя. Пізніше була встановлена особа нападника, ним виявився Ростислав Федорко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*