Житлоплоща кривдника депутата Найєма опинилася під арештом

Bykvu.com

Постановою Шевченківського столичного райсуду під арештом опинилися дві квартири, які належать Магомеду-Амін Саітову. Саітов є фігурантом справи про напад на нардепа від БПП Мустафи Найєма.

Про арешт квартири підозрюваного повідомив брат парламентаря Масі Найєм.

Родич депутата також вказав на затягування процедури арешту, зазначивши, що квартири були заарештовані через двадцять п’ять днів замість дводенного терміну після відповідної реєстрації.

Повідомив Масі Найєм і про вибірковість арешту нерухомого майна Саітова. Посилаючись на документи, брат депутата заявив, що арешту піддалися дві з трьох квартир підозрюваного.

Нагадаємо, що один із засновників компанії BoomBox Promotions Магомед-Амін Саітов після побиття ним Мустафи Найєма втік до столиці Азербайджану. Бакинськими правоохоронцями він був відпущений на свободу після короткострокового затримання. Його адвокат Ігор Синіченко повідомив, що питання в азербайджанських поліціянтів до Саітова виникли після дзвінка високопоставленого українського політика Вілаету Ейвазову, першому заступнику міністра МВС Азербайджану.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*