Екс-глава зовнішньої розвідки розповів про ракетні комплекси України, які не поступаються «Джавелінами»

Social.rt.com

Микола Маломуж, екс-керівник Служби зовнішньої розвідки, в інтерв’ю Інтернет-виданню «Апостороф» розповів про українські озброєння та розкрадання в цій сфері.

Маломуж зазначив у розмові з журналістом, що Україна має в своєму розпорядженні ракетні комплекси, які не поступаються «Джавелінам». За його словами, «Скіфи» та «Корсари» мають нові бойові можливості та оснащені новітніми системами наведення.

Він назвав українські комплекси кращими в світі після американських і додав, що в поточній ситуації необхідно зосередитися в цьому напрямку. Згадав він і про можливості України в танковій сфері, нагадавши, що на базі «Оплоту» з’явилися нові розробки, що перевершують в деяких аспектах західні аналоги.

Необхідно працювати в цій сфері, розраховуючи бюджетні можливості, та припинити розкрадання, підкреслив він. Колишній глава розвідувального відомства заявив також, що замість 30-відсоткових «відкатів» від кожного оборонного замовлення слід формувати новітні озброєння та постачати їх до армії. На сьогодні все обходиться появою одного-двох зразків новинок, резюмував він.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*