Український інститут нацпам’яті ініціює зміни державних свят

znaj.ua

Голова Українського інституту нацпам’яті Володимир В’ятрович заявив про те, що інститут нацпам’яті виступив з пропозицією скорегувати дати державних свят. В першу чергу ініціатива передбачає перенести вихідний день на честь Дня Перемоги з дев’ятого на восьме травня.

Крім того, передбачається зробити Восьме Березня робочим днем. Водночас, він підкреслює, що УІНП вже підготував відповідний проект закону, в якому крім цього пропонується переформувати свято Восьмого Березня.

В’ятрович також підкреслив, що поки даний проект не розглядався у ВРУ, оскільки до цього він повинен бути схвалений урядом. Однак на даний момент уряд не може прийняти рішення за вказаним проектом, оскільки Міністерство культури не погоджується з низкою положень, передбачених у проекті закону. Керівник УІНП підкреслює, що мова йде про перенесення святкування Дня Перемоги з дев’ятого на восьме травня, а також про скасування статусу вихідного дня Восьмого Березня.

Однак В’ятрович підкреслює, що ці положення є ключовими та він буде на них наполягати. Разом з тим, він підкреслив, що якщо цей проект так й не зможе знайти підтримки в Кабміні, то УІНП зробить все, щоб цей проект був зареєстрований у ВРУ в якості депутатського.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*