НАТО через два роки проведе засідання в Україні

Golos.ua

Заступник спікера ВРУ Ірина Геращенко інформує про те, що вже через два роки засідання Парламентської асамблеї Північноатлантичного Альянсу вперше пройде на українській території. Крім цього, вона освітила й результати діяльності української делегації на Асамблеї північноатлантичного альянсу, яка цього року проходила з п’ятнадцятого по двадцяте листопада у Канаді.

У своїй заяві Геращенко відзначила, що вже через два роки засідання Парламентської асамблеї блоку пройде в нашій країні, таким чином, наша держава стає все ближчою до повноцінного членства в Альянсі, що є нашою стратегічною метою. Також заступник спікера зазначила, в ході засідання Асамблеї цього року були враховані й ті поправки до резолюції, в яких йдеться про мілітаризацію окупованого Російською Федерацією Кримського півострова, а також про загострення ситуації з безпекою в акваторії Азову. Крім цього, вносилась й низка поправок до докладу, який презентував парламентар із Британії, та який передбачає протидію гібридним загрозам Російської Федерації.

Водночас, Геращенко звернула увагу на те, що в ході засідання Асамблеї були зараховані й ті поправки, які передбачають протидію будівництву російського газопроводу «північний потік-2». Українська делегація звернулася до світової спільноти із закликом прийняти ще низку обмежувальних заходів для енергетичної сфери Росії. Крім цього, ПА блоку провели низку важливих поправок щодо статусу грузинських та українських територій, які свого часу були окуповані Російською Федерацією.

Крім цього, на засіданні українські представники представили міжнародним партнерам відомості про злочини російських військових компаній на території Сирії та на сході України. Підкреслимо, що Геращенко підкреслила, що в ході засідання була порушена тема необхідних кроків з української сторони, аби та змогла стати повноцінним членом НАТО.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*