Гриценко звернувся до суду із позовом проти блоку Порошенка

Marker.ua

Голова політсили «Громадська позиція», народний депутат ВРУ та кандидат на посаду голови держави Анатолій Гриценко звернувся до суду із позовом проти Блоку Петра Порошенка. Основною вимогою судового звернення стало спростування відомостей про те, зо Гриценко реалізував військове майно на суму понад одного мільярда гривень.

Дану інформацію депутат розмістив у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук. Він підкреслив, що за розповсюдження фальшивих даних партії та брехливим депутатам доведеться відповісти у судовому залі. Гриценко повідомив, що в цей вівторок зареєстрував відповідний позов в одному зі столичних судів.

Підкреслимо, що йдеться про засідання тимчасової слідчої комісії ВРУ, яка збиралася для того, щоб провести розслідування про розкрадання майна ЗСУ та підриву оборонної здатності країни з 2004 по 2017 роки.

Згідно з результатами розслідування, один із нардепів Блоку Петра Порошенка Олександр Бригінець у своєму профілі в соціальних мережах розмістив відомості, що Гриценко продавав майно ЗСУ в період з 2005 по 2007 рік, коли очолював оборонне відомство держави. Бригінець зазначив, що сума, вторгована від продажу військового майна, перевищувала 1,3 мільярда гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*