Денисова анонсувала розширення представництв омбудсмена

Hromadske.ua

Омбудсмен ВРУ Людмила Денисова двадцятого листопада у своєму профілі на Фейсбук інформує про наміри розширити представництва омбудсмена в українських областях вже до наступного року. Відзначимо, що даний запис з’явився в мережі після того, як Уповноважений провела зустріч з представниками моніторингової місії Парламентської асамблеї ради Європи. Денисова зазначила, що створення представництва омбудсмена відкриють у кожному регіоні держави.

Водночас, омбудсмена повідомила представникам місії, що вже цієї весни почнуть функціонувати сімнадцять моніторів, основне завдання яких полягатиме у контролі дотримання прав електорату в ході президентських перегонів.

Денисова зазначила, що дані дії передбачалися підписаним нею меморандумом з громадянською мережею «Опора». Омбудсмен пояснила, що в ході проведення виборів президента вона разом з представниками громадянської мережі буде займатися аналізом діяльності правоохоронних та судових структур у розслідуванні виборчих злочинів.

Поряд з цим, у кожному регіоні функціонуватимуть зазначені монітори, які й контролюватимуть дотримання та захист прав виборців. Після того, як президентські вибори завершаться, дані монітори будуть вдосконалювати, при цьому, передбачається збільшення їх чисельності в ході проведення виборів до ВРУ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*