Інтерпол отримав нового президента

Stockholmcf.org

У Інтерполу офіційно з’явився голова організації. В ході голосування в рамках скликаної Генасамблеї Міжнародної організації кримінальної поліції переможцем виборів був оголошений уродженець Південної Кореї Кім Чон Ян.

До другого туру голосування кореєць пройшов разом з росіянином Олександром Прокопчуком, якому також пророкували крісло керівника Інтерполу. Однак у фінальному раунді виборів Кім Чон Ян виграв з відчутною перевагою в 60,4 відсотка, в тому час як Прокопчук отримав 39,6 відсотка голосів.

Кім Чон Ян до затвердження главою Інтерполу виконував обов’язки керівника цієї організації. Статус виконувача обов’язки він отримав після того, як колишнього керівника Мен Хунвея затримали в Китайській Народній Республіці.

Проти кандидатури віце-президента Інтерполу, громадянина Росії Олександра Прокопчука висловлювалися як в Україні, так і в Сенаті США. Вказувалося, що обрання російського високопоставленого поліціянта допоможе Кремлю діяти у власних інтересах. Голова МВС України Арсен Аваков виступив з попередженням, що отримання Прокопчуком посади президента Інтерполу призведе до виходу нашої країни з цієї організації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*