“Нацкорпус” відмовився від підтримки кандидата націоналістичних сил

Bykvu.com

У «Національному корпусі» виступили проти висунення «свободівця» Руслана Кошулинського на президентські вибори єдиним кандидатом від політсил та організацій націоналістичної ідеології.

«Нацкорпус» оголосив, що лідером націоналістичного руху бачить Андрія Білецького, який зможе об’єднати всі патріотичні сили перед викликами «зовнішніх і внутрішніх» ворогів.

Як роз’яснює прес-реліз партії, рішення про підтримку Руслана Кошулинського було прийнято без публічного обговорення та в кулуарному форматі.

Нагадаємо, що раніше ВО «Свобода» висунула свого однопартійця Руслана Кошулинського за згодою «Правого сектора», руху С14, ОУН і Конгресу українських націоналістів. Під відповідною заявою підписалися лідери цих політсил та громадських організацій.

Уродженець Львова Руслан Кошулинський, депутат сьомого парламентського скликання, з 2012 по 2014 рік обіймав посаду заступника спікера ВР.

Андрій Білецький, нардеп ВР восьмого скликання, командував полком «Азов», очолює «Нацкорпус» з моменту заснування цієї політичної партії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*