Євген Мураєв закликав вийти на захист телеканалу

Golos.ua

Лідер політичної партії «Наші» нардеп Євген Мураєв виступив із закликом виступити на захист телеканалу «Наш». Приводом для заяви Мураєва став анонс акції організації «УНА-УНСО», яка має намір пікетувати студію телеканалу 21 листопада.

Розкритикувавши наміри «УНА-УНСО» та їх визначення діяльності телеканалу як «проросійського», парламентарій закликав своїх прихильників та небайдужих громадян вийти з метою «пікетувати пікет». Відповідну заяву політик розмістив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, увагу молодих безробітних націоналістів слід звернути на ситуацію в країні, влаштованої Президентом Петром Порошенко та його оточенням.

В анонсі «УНА-УНСО» лідер політичної партії «Наші» звинувачується в висловлюванні антидержавних поглядів та бажанні обміняти національні інтереси на мир з РФ. Також заявляється, що пікетом необхідно привернути увагу до появи «ще одного проросійського каналу» напередодні Президентських перегонів.

Нагадаємо, раніше в ході візиту Мураєва в Одеську область для зустрічі з місцевими однопартійцями захід нардепа було зірвано членами «Нацкорпусу». Столичні візитери були заблоковані пікетниками в одному з одеських готелів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*