Україна – рекордсмен в Європі за витратами на вибори

ua-ru.info

Олексій Кошель, який очолює Комітетом виборців, розповів про витрати на зовнішню рекламу претендентів на пост глави держави.

За підрахунками Кошеля, за минулий чотиримісячний період на білборди з агітацією, присвяченій майбутній президентських перегонах, було витрачено десять мільйонів гривень в сукупності.

Глава Комітету виборців України підкреслив, що озвучена ним цифра стосується тільки бордової реклами. Витрати політсил на телевізійну агітацію своїх кандидатів не були підраховані, проте, зазначив Кошель, до попередньої суми можна просто додати «нуль», через те, що цифра агітації в ефірі є значно більшою.

Керівник КВУ нагадав про публічне засудження низкою політичних діячів агітації, заявивши, що рекламовані зараз особи й виступали свого часу як розробники проекту закону про заборону політичної реклами.

Кошель також повідомив, що наша країна є рекордсменом на європейському просторі по пов’язаних з виборами витратам. У порівнянні з Польщею в Україні фігурують суми, які у два з половиною рази перевищують аналогічні витрати в сусідній державі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*