Коломойський оцінив шанси кандидатів в Президенти

Censor.net.ua

Екс-голова Дніпропетровщини Ігор Коломойський озвучив свої прогнози по майбутнім президентським перегонам. На думку бізнесмена, Юлія Тимошенко могла б впевнено пройти до другого етапу голосування. Фігурою, яка може стати перепоною на шляху Тимошенко до Президентства, є музикант Святослав Вакарчук.

Коломойський в інтерв’ю заявив, що вважає лідера «Батьківщини» фаворитом виборів голови держави. Ймовірність проходження цього політика до другого туру він оцінив у дев’яносто дев’ять відсотків.

Разом з тим Коломойський підкреслив, що багато аспектів майбутньої президентської кампанії будуть залежати від того, хто з політиків стане головним опонентом Юлії Тимошенко. Шанси чинного глави держави Петра Порошенка колишній голова Дніпропетровської ОДА оцінив, як низькі.

Коментуючи ймовірну участь у виборах лідера рок-групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, Коломойський зазначив, що поява музиканта в списку кандидатів похитне не тільки рейтинг Юлії Тимошенко, але й інших кандидатів на Президентський пост.

Нагадаємо, що раніше Вакарчук заявляв про своє небажання брати участь у Президентській кампанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*