Переселенці повинні мати право на участь у виборах

Pereselenci.kh.ua

Омбудсмен Людмила Денисова заявила про надання громадянам України з числа переселенців всієї повноти прав для участі у виборах об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Денисова підкреслила, що буде продовжувати наполягати, як і раніше, на правах переселенців брати участь у виборах ОТГ. Уповноважена ВР з прав людини зазначила, що збирається звернутися до парламенту для голосування нардепів за відповідний проект закону.

Свою заяву парламентський омбудсмен зробила після зустрічі з доповідачами моніторингової групи Парламентської асамблеї Ради Європи.

За словами омбудсмена Верховної Ради, українці, які виїхали з непідконтрольних Києву територій, повинні мати рівні права з іншими своїми співвітчизниками.

Уповноважена з прав людини наголосила, що раніше Центрвиборчком домігся участі внутрішньо переміщених осіб у виборах парламенту та голови держави, завдяки поправкам в процедурах зміни місця голосування. Зараз необхідно добитися права переселенців на участь у місцевих виборах, підкреслила омбудсмен.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*