Депутати Верховної Ради подивилися на Україну без Криму

Webobzor.vavik96.com

Нардепи ВР під час засідання користувалися мапою України без Кримського півострова. Це було помічено на сесії ТСК з перевірки фактів розкрадань в армійських лавах за період 2004-2017 років.

Коли парламентаріям продемонстрували слайд з мапою країни, на якій був відсутній анексований півострів, вони ніяк на це не відреагували та продовжили засідання Тимчасової слідчої комісії.

Це було помічено кількома телеканалами, які організували пряму трансляцію засідання.

З 2014 року мапа України без Криму (або з позначенням півострова як території РФ) з’являється в закордонних енциклопедіях, ілюстраціях до новин у ЗМІ та в поліграфічній продукції. Український МЗС, інші держоргани та громадські організації нашої країни в такому випадку домагаються зняття з публікації або з друку подібного контенту.

Парламентська ТСК з розслідування розкрадань в Збройних силах за тринадцятирічний період була створена на початку червня поточного року. Нардепи, що входять до складу Комісії, перевірять відомості про незаконну реалізацію військового майна та нецільове витрачання коштів у зазначений період часу.

Також парламентарії перевірять обґрунтованість вартості об’єктів і майна, які належали Міноборони та піддалися відчуженню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*