На депутата від «Батьківщини» в Одесі було скоєно замах

Pravda.com.ua

Автівка депутата облради Одещини була обстріляна в адміністративному центрі області. Метою замаху став обласний депутат Сергій Петровський, який займає в партії «Батьківщина» пост заступника голови фракції.

Невстановлена особа здійснило постріл в скло автомобіля, розташоване з боку водія. Постраждалі в результаті стрілянини відсутні.

Депутат пов’язав організований на нього напад зі своєю діяльністю в політиці, а також з тиском чинної влади на політсилу, в яку він входить. У своїй заяві після інциденту він нагадав, що це не перший злочин у відношенні членів партії «Батьківщина», проте організаторів нападів не встановили.

Петровський також розглядає версію зі спорами навколо діяльності одеського судноремонтного підприємства.

Нагадаємо, що в серпні на депутата міськради Чернявського в місті Кам’янському було організовано замах. Внаслідок підриву автомобіля політик отримав сильні поранення.

У жовтні минулого року на голови обласної організації партії «Батьківщина» на Одещині Олега Радковського також було здійснено напад із застосуванням вогнепальної зброї. Радковський вижив та був госпіталізований.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*