«ЧеЗаРовцы» вимагають виплати зарплат від чернігівської облради

Siver.com.ua

Робітники Чернігівського підприємства «ЧеЗаРа» з початку року не отримують заробітної плати. За офіційними даними, радіоприладний завод заборгував своїм 350 працівникам 2,8 мільйона гривень.

Заборгованість різна, як і зарплати. заборгованість перед деякими працівниками досягає 80-100 тисяч грн. Та вони продовжують працювати, чекаючи, коли саме керівництво виконає свої численні обіцянки.

Аби хоч якось вплинути на ситуацію, працівники заводу звертались у різні інстанції, навіть до прокуратури та Прем’єра, проте – марно. Минулого тижня чернігівці влаштували мітинг під стінами підприємства, два дні тому — перекрили дорогу по вулиці Шевченка неподалік Діагностичного центру. А сьогодні відправились пікетувати ОДА та міськраду.

У свою чергу, в облдержадміністрації запевнили, що зроблять усе, що в їх силах. Попри те, що офіційно вплинути на діяльність приватного підприємства вони не в змозі. Першим кроком, до якого долучиться обласна адміністрація, буде звернення до Секретаря Ради національної безпеки Олександра Турчинова та голови директора «Укроборонпрому», Павла Букіна, який наразі є головним замовником продукції підприємства.

У свою чергу, керівництво заводу запевнило, що подібна ситуація на економічно активному підприємстві склалась через припинення постачання продукції заводу до країни-агресора. Саме тому, не зважаючи на наявність продукції на складах, знайти нового покупця для неї досі не вдалось.

Окрім цього, підприємство чекає на розрахунки за вже реалізованими деталями. Найближчим часом має надійти транш у розмірі 1,5 млн грн, який піде на покриття заборгованості перед працівниками. Отриманні кошти мають бути розподілені рівними частинами. А наступний транш, який допоможе згасити заборгованість повністю, на підприємстві чекають згодом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*