Порошенко: влада готова до діалогу і співпраці з бізнесом

Ctl.in.ua

Президент все частіше проводить зустрічі з підприємцями. 20 листопада пройшла зустріч Європейської бізнес-асоціації ЄВА. На ній глава держави заявив, що влада відкрита до діалогу з підприємцями, тому що у влади з бізнесом дуже багато цілей, які збігаються.

“У нас зараз неповторне взаєморозуміння між іноземними бізнесменами, Кабміном і Президентом, – озвучив голова. – Я хотів би, щоб той рівень, який ми маємо зараз, а так само взаємна довіра залишилася такою ж і в 2019 році”.

Президент озвучив, що необхідно робити реформи, нехай навіть не популярні, адже як висловився Петро Олексійович – «ліки і повинні бути гіркими».

Стурбованість глави викликають і пенсії, тому що вони збільшуються повільніше, ніж все інше. Багато хто побачив у промові Президента підтримку пропозиції Мінсоцполітики про збільшення ЄСВ за рахунок працівників з великою зарплатою.

На цих зустрічах були присутні багато перших осіб нашої країни, що відповідають за її економічний і стратегічний розвиток, навіть Уляна Супрун.

“Зараз час, коли довіряють діям, а не словам – процитував Гройсман. – Ділові люди – це люди слова, люди честі і довіри”.

На думку Віталія Кулика (керуючий Центром дослідження суспільства), глава держави хоче переконати бізнесменів, що стане гарантом і не дозволить переділ власності після виборів. Але не варто забувати, що бізнесу необхідно працювати незалежно від диктування влади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*