Богомолець: держава знищує інсулінозалежних

hronika.info

Ольга Богомолець, яка займає посаду голови парламентської Комісії з питань охорони здоров’я, розкритикувала державну політику в сфері забезпечення інсулінозалежних.

За словами Богомолець, майже тридцять відсотків діабетиків були змушені за власний рахунок купувати інсулін. Це сталося, стверджує нардеп, через вину Кабінету міністрів, який для закупівлі препаратів відвів лише 52 відсотки коштів від потрібної суми.

Парламентарій зазначила, що 2018 рік став першим за всю історію української незалежності, коли дітям з діагнозом «цукровий діабет» їхні батьки змушені були купувати інсулін за власні гроші. Лише під кінець року, додала Богомолець, були «вибиті» додаткові кошти, але це лише скоротило кількість діабетиків, які не отримали інсулін від держави, до 27 відсотків.

Богомолець наголосила, що її комітет наполягатиме на стовідсотковому обліку в бюджеті-2019 потреб інсулінозалежних.

Навівши дані обстеження депутатів ВР та працівників парламентського апарату, вона розповіла, що у 35 відсотків парламентаріїв та апаратних робітників ВР спостерігається підвищені показники глюкованого гемоглобіну і глюкози в крові. Богомолець обурилася, що навіть страждаючи на діабет, високопоставлені особи не розуміють таких самих страждань своїх пересічних співвітчизників, не виділяючи необхідні кошти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*