Дружина чиновника з оточення Януковича домоглася справи проти «Ощадбанку»

Khersondaily.com

У прес-службі «Ощадбанку» повідомили, що слідчі дії правоохоронців у відношенні керівника Андрія Пишного, стосуються ймовірного зловживання службовими повноваженнями.

Стало відомо, що мова йде про нульову ставку для арештованого депозитного рахунку однієї з клієнток Державного ощадного банку України. Цією клієнткою стала дружина колишнього високопоставленого чиновника, що входив в оточення колишнього Президента Віктора Януковича.

Після встановлення нульової ставки для заарештованих вкладів адвокат клієнтки подав позов про донарахування відсотків, проте отримав відмову. Після цього виникнула заява до НАБУ, проте детектив, який досліджував заяву, також відмовився починати розслідування — і його дії були оскаржені юристами клієнтки. Це змусило правоохоронців розпочати процедурне розслідування за фактом повідомлення.

Підкреслюється, що звинувачень у цій справі до топ-менеджерів банку, включаючи Пишного, не висувалося. Прізвище клієнтки в заяві для ЗМІ назвати не змогли, пославшись на банківську таємницю.

Представники «Ощадбанку» відзначили, що кошти клієнтки, чий чоловік входив в оточення екс-президента, зараз знаходяться під арештом в рамках кримінальних проваджень проти чиновників, свого часу наближених до Януковича.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*