Ірина Луценко розповіла про особливості бюджету-2019

Ua.112.ua

Президентський представник в парламенті, нардеп Ірина Луценко розповіла про держбюджет-2019, обговоренням та прийняттям якого в даний час займається ВР.

Луценко зазначила, що розглядається питання про додавання в статті бюджету додаткового фінансування соцпрограм на суму приблизно у два мільярди гривень.

З позитивних моментів в очікуваному держбюджеті представник глави держави у ВР виділила підвищення мінімального окладу до 4 тисяч 200 гривень та переіндексацію пенсійних виплат.

Коментуючи субсидії для соціально вразливих прошарків населення, Луценко запевнила, що сім’ї, які вирішили заощадити на теплопостачанні своєї житлоплощі, отримають «живі» гроші, якими зможуть розпорядитися на свій власний розсуд.

На медичне обслуговування в сільській місцевості буде виділено приблизно один мільярд гривень. Приблизно така ж сума очікується для встановлення доступу в Інтернет і інформатизацію в загальноосвітніх закладах в сільських школах.

Міністерство оборони отримає також один мільярд гривень для фінансування озброєнь і модернізації, а також приведення арсеналів до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*